Kategorie

Pointy Grishko 2007 z troczkami, gumkami i noskami

Najbardziej znany model Grishko, ceniony za perfekcyjne wyważenie (balans) i wytrzymałość. Pointy są gotowe do użytku - posiadają doszyte troczki satynowe z gumką TLC Gaynor Minden i różowe gumki ażurkowe (siateczkowe) oraz skórzane noski ochronne naklejone na czubki point.

UWAGA - rozmiar Grishko NIE jest rozmiarem angielskim. Przed zakupem sprawdź tabelę rozmiarów.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

386,00 zł

406,00 zł

-20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pointy są wyjątkowo lekkie i zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody dzięki łagodzeniu nacisku wywieranego na śródstopie. Nosek średniej głębokości, czubek w kształcie litery U, platforma o średniej powierzchni.

Model 2007 jest odpowiedni dla różnych typów budowy stóp, zarówno dla początkujących tancerzy (którzy są przygotowani do ćwiczeń w pointach), jak i dla zaawansowanych, ponieważ jednocześnie zapewnia dość dobre podparcie dla stóp i umożliwia łatwe przechodzenie z pozycji półpalce na palce i z powrotem. Pointy NIE są polecane dla tancerzy o bardzo krótkich palcach lub wyjątkowo elastycznym podbiciu.

UWAGA - pointy gotowe do akcji! :) Posiadają doszyte troczki satynowe z gumką i gumki ażurkowe (siateczkowe) oraz skórzane noski ochronne naklejone na czubki point.

Szczegółowa tabela miar point dostępna w zakładce POBIERZ ZAŁĄCZNIKI.


Więcej o marce Grishko

Inne produkty z tej samej kategorii