Kategorie

Buty ocieplające metaliczne Warm Up Boots Grishko

Wystrzałowe, metaliczne ocieplacze Grishko ze sprytnym systemem utrzymywania ciepła. Dla tancerek, które lubią chodzić własnymi drogami.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

215,00 zł

We wtorki i czwartki korzystaj z RABATU 5% na zakupy w dziale BALET!

Dodaj do listy życzeń

Ocieplacze zapobiegają wychłodzeniu mięśni i ścięgien podczas przerw w tańcu (między zajęciami / wejściami na scenę), ponadto chronią obuwie przed zabrudzeniem. Sprawdzają się na przesłuchaniach i próbach, polecane są zwłaszcza uczniom szkół baletowych i tancerzom scenicznym. Buty ocieplające można zakładać bezpośrednio na stopy, na napalcówki / bezpalcówki, pointy i baletki, w tym baletki irlandzkie.

Fantastyczne wzornictwo i praktyczne rozwiązania to atuty ocieplaczy marki Grishko. Wykończone są metalicznymi materiałami, które w razie przybrudzenia można przemywać wilgotną szmatką.

U wylotu cholewki ocieplacze są zaopatrzone w gumkę, a wokół stawu skokowego i na wysokości podbicia zastosowano szeroką gumę z mechanizmem zaciągającym. Dzięki tym rozwiązaniom ocieplacze minimalizują straty ciepła w obrębie stóp i kostki, pośrednio zapobiegając kontuzjom.

Antypoślizgowa, pełna podeszwa jest łatwa do czyszczenia, a pianka pod wewnętrzną wkładką amortyzuje każdy krok i zapewnia komfort zmęczonym stopom.

Orientacyjne rozmiary:

Rozmiar GrishkoSMLXLXXL
Rozmiar europejski34,5 - 3536 - 3737,5 - 3839 - 4040,5 - 41

Inne produkty z tej samej kategorii