Kategorie

Buty ocieplające metaliczne Warm Up Boots Grishko

Wystrzałowe, metaliczne ocieplacze Grishko ze sprytnym systemem utrzymywania ciepła. Dla tancerek, które lubią chodzić własnymi drogami.

Więcej szczegółów

33 Przedmioty

215,00 zł

We wtorki i czwartki korzystaj z RABATU 5% na zakupy w dziale BALET!

Dodaj do listy życzeń

Ocieplacze zapobiegają wychłodzeniu mięśni i ścięgien podczas przerw w tańcu (między zajęciami / wejściami na scenę), ponadto chronią obuwie przed zabrudzeniem. Sprawdzają się na przesłuchaniach i próbach, polecane są zwłaszcza uczniom szkół baletowych i tancerzom scenicznym. Buty ocieplające można zakładać bezpośrednio na stopy, na napalcówki / bezpalcówki, pointy i baletki, w tym baletki irlandzkie.

Fantastyczne wzornictwo i praktyczne rozwiązania to atuty ocieplaczy marki Grishko. Wykończone są metalicznymi materiałami, które w razie przybrudzenia można przemywać wilgotną szmatką.

U wylotu cholewki ocieplacze są zaopatrzone w gumkę, a wokół stawu skokowego i na wysokości podbicia zastosowano szeroką gumę z mechanizmem zaciągającym. Dzięki tym rozwiązaniom ocieplacze minimalizują straty ciepła w obrębie stóp i kostki, pośrednio zapobiegając kontuzjom.

Antypoślizgowa, pełna podeszwa jest łatwa do czyszczenia, a pianka pod wewnętrzną wkładką amortyzuje każdy krok i zapewnia komfort zmęczonym stopom.

Ocieplacze są przeznaczone do użytku tylko w pomieszczeniach zamkniętych.

Orientacyjna tabela rozmiarów:

Rozmiar GrishkoXXSXSSMLXLXXL
Rozmiar europejski31 - 3233 - 3434,5 - 3536 - 3737,5 - 3839 - 4040,5 - 41

Inne produkty z tej samej kategorii