Kategorie

Buty ocieplające Ice Sansha

Praktyczne buty ocieplające dla tancerzy różnych stylów tanecznych - pracują, gdy Ty odpoczywasz ;)

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

145,00 zł

We wtorki i czwartki korzystaj z RABATU 5% na zakupy w dziale BALET!

Dodaj do listy życzeń

Ocieplacze mają za zadanie zapobiec wychłodzeniu mięśni i ścięgien podczas przerw w tańcu, a równocześnie chronią obuwie przed zabrudzeniem i mają właściwości antypoślizgowe. Świetnie sprawdzają się na przesłuchaniach i próbach, polecane są zwłaszcza uczniom szkół baletowych i tancerzom scenicznym (podczas przerw w zajęciach i pomiędzy wejściami na scenę). Ocieplacze można zakładać bezpośrednio na stopy, na napalcówki / bezpalcówki, pointy i baletki, w tym baletki irlandzkie.

Buty ocieplające Sansha Ice sięgają powyżej kostki, są wykonane z materiału łatwego do utrzymania w czystości i posiadają pełną podeszwę wykonaną z naturalnego weluru. Wewnętrzna wkładka została wypełniona miękką pianką, która rozpieszcza tancerza komfortem. Ściągacze na wysokości podbicia stopy i wokół wylotu cholewki pozwalają lepiej dopasować obuwie do budowy ciała oraz skutecznie utrzymują ciepło w okolicy stawy skokowego.

Obuwie posiada niewielkie wszywki, z miejscem do wpisania imienia tancerza.

Kolor: fioletowy z czarnymi detalami

Orientacyjna tabela rozmiarów (dobierając rozmiar prosimy uwzględnić przeznaczenie obuwia - zakładając ocieplacze na pointy należy uwzględnić zapas na box):
XS = 35-36
S = 36-37
M = 37-38
L = 38-39

Inne produkty z tej samej kategorii