Kategorie

Utrwalacz pomadki Magic Fix Artdeco

Płynny utrwalacz szminki z dodatkiem odżywczych olejków - bo usta wymagają specjalnego traktowania.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

67,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bezbarwny płyn utrwalający makijaż ust - zapewnia całodzienną trwałość szminki, zabezpiecza kolor i sprawia, że pomadka staje się wodoodporna. Magic Fix tworzy na ustach niewidzialną warstwę ochronną, dzięki której szminka nie zostawia śladów na ubraniach i szklankach, nie ściera się i nie rozmazuje poza kontur ust.

Dzięki zawartości oleju z bergamotki i olejku lawendowego utrwalacz ma właściwości kojące i nawilżające.

Fixer Artdeco sprawdzi się na pokazach, zawodach, sesjach zdjęciowych, na scenie, parkiecie i wybiegu.

Wystarcza jedno pociągnięcie pędzelkiem górnej i dolnej wargi oraz odczekanie kilkunastu sekund do momentu wyschnięcia powłoki na ustach. Przy nakładaniu płyn ma intensywny, charakterystyczny zapach, który po chwili zanika.

Fixer do ust Magic Fix jest zamknięty w szklanym pojemniczku z pędzelkiem.

Rady dotyczące aplikacji - po nałożeniu szminki lekko zebrać jej nadmiar i osuszyć usta chusteczką higieniczną. Płyn należy nałożyć nieco ponad obrys ust, aby zabezpieczyć kolor na konturach warg. Jeżeli szminka jest bardzo tłusta, można przeprowadzić aplikację dwukrotnie. Fixer nie utrwali błyszczyka. Płyn może wywołać chwilowe uczucie pieczenia ust (przez kilka minut). Po użyciu należy starannie umyć pędzelek. Płyn może ulec starciu w kontakcie z tłustymi potrawami - w tym wypadku zaleca się zmycie fixera i nałożenie nowej warstwy szminki i utrwalacza. Do zmywania fixera należy zastosować produkt na bazie tłuszczów. 

Pojemność: 5ml

Inne produkty z tej samej kategorii