REGULAMIN PROMOCJI  "KLASYCZNY WTOREK"

1. Organizatorem promocji jest firma Stakato Ireneusz Grajczyk z siedzibą w Katowicach, ul. Plebiscytowa 21.

2. Promocja trwa od 18.02.2017r. do odwołania.

3. W promocji bierze udział każdy klient dokonujący zakupu produktu/produktów z działu "Balet" w każdy wtorek roku.

4. Promocja polega na wydaniu klientowi bonu zniżkowego "Klasyczny Wtorek" na kwotę równą 10% wartości zamówienia złożonego we wtorek (do wartości zamówienia nie są wliczane koszty przesyłki) do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Kwota kolejnego zamówienia zostanie pomniejszona o wartość bonu rabatowego.

5. Bon zniżkowy jest ważny przez 3 miesiące od daty jego wydania. Rabat, do którego uprawnia bon, wchodzi w życie o godz. 00:00 dnia następnego po wydaniu bonu.

6. Bon "Klasyczny Wtorek" można wykorzystać w sklepie stacjonarnym lub podczas zakupów "na odległość" - poprzez e-sklep (www.stakato.pl), pocztę elektroniczną lub telefonicznie. Każdorazowo należy powołać się na posiadanie bonu zniżkowego PRZED dokonaniem płatności!

7. Warunkiem skorzystania z rabatu, do którego uprawnia bon rabatowy "Klasyczny Wtorek" jest dodanie do ulubionych Facebook'owego profilu "Stakato - salon dla tancerzy" przez osobę, której dedykowany jest bon. Profil salonu na portalu Facebook znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/pages/Stakato-salon-dla-tancerzy/396795190334803

8. Jeżeli wartość kolejnego zamówienia jest niższa od kwoty widniejącej na bonie  "Klasyczny Wtorek", z bonu nie jest wydawana reszta.

9. Bon jest przeznaczony do jednorazowego wykorzystania. Nie ma możliwości podzielenia zniżki na kilka transakcji.

10. Bon rabatowy "Klasyczny Wtorek" wydawany jest wyłącznie w przypadku nowej transakcji, czyli zakupu towaru w pełnej, standardowej cenie. Nie ma możliwości otrzymania bonu zniżkowego podczas zakupu z wykorzystaniem bonu "Klasyczny Wtorek" (czyli w cenie promocyjnej) niezależnie od dnia tygodnia.

11. Bony mogą się łączyć - istnieje możliwość skorzystania z kilku bonów w celu opłacenia jednego zamówienia (pod warunkiem nieprzekroczenia terminów wskazanych na bonach).