Buty ślubne

Każda przyszła Panna Młoda powinna odwiedzić nasz sklep taneczny, aby przekonać się, że buty do ślubu mogą być wygodne! Trudno w to uwierzyć?

Tego dnia zasługujecie na maksimum komfortu i elegancji, którą możemy Wam zaoferować, dzięki wyjątkowym materiałom, z których wykonane jest nasze obuwie. Tym, co wyróżnia nasze taneczne buty ślubne, jest elastyczna, skórzana podeszwa, dzięki której będziecie czuły się królowymi parkietu do ostatnich chwil weselnej zabawy.

Zachęcamy do złożenia nam wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ najczęściej obuwie ślubne jest szyte na zamówienie. Nasz personel służy profesjonalnym doradztwem w kwestii fasonu, rozmiaru i wszystkich detali, które złożą się na ślubną stylizację.

Podkategorie

 • Bieżąca oferta

  Przedstawiamy obuwie ślubne taneczne dostępne w naszym salonie "od ręki", bez czekania. Szczególnie polecamy buty ślubne na podeszwie z odpowiednio wyprawionej skórki naturalnej, tzw. łosiówki - oto tajemnica zawodowych tancerzy i klucz do przetańczenia całej nocy!

  W naszej ofercie znajdą Państwo również obuwie ślubne na typowej podeszwie z poligumy. Każdy z przedstawionych modeli na Państwa życzenie ozdobimy oryginalnymi, zachwycającymi kamieniami Swarovski.

 • Na zamówienie

  Nie musisz już wybierać między elegancją a komfortem. W dniu ślubu zasługujesz na wygodę bez kompromisów, dlatego oferujemy taneczne obuwie ślubne "na miarę".

  Możesz wybierać z kolorów dostępnych w próbnikach lub powierzyć nam materiał, z którego zostaną uszyte Twoje niepowtarzalne buty do ślubu. Dostosuj ozdoby, sposób zapięcia i obcas do swoich potrzeb i poczuj się królową tego magicznego wieczoru...

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy zaoferować Tobie i Twojemu partnerowi.

  Kupując razem, oszczędzacie! Sprawdź - RABAT DLA MŁODEJ PARY

na stronę